NTREM 2023 je za námi

Ve dnech 19. až 21. 4. 2023 se konal již 25. ročník mezinárodního semináře NTREM (New Trends in Research of Energetic Materials) v Pardubicích.

AUSTIN patří již řadu let mezi tradiční účastníky a také sponzory mezinárodního semináře zaměřeného na nové trendy v oblasti energetických materiálů. K letošnímu ročníku se registrovalo přibližně 180 účastníků z mnoha zemí světa, což svědčí o neutuchajícím zájmu mladých talentů o náš obor.
Mimo účasti na zajímavých prezentacích jsme využili čas i k jednání s našimi dodavateli a zástupci Univerzity Pardubice. Vše probíhalo v tradičně přátelské atmosféře a letos navíc za účasti našich kolegů z Austin Powder, kteří na semináři byli poprvé.

NTREM je mezinárodním setkáním studentů a začínajících výzkumných pracovníků, kteří se zabývají základními poznatky, vývojem, technologiemi, průmyslem nebo využitím energetických materiálů. Seminář umožňuje prezentovat výzkumné práce a zároveň získat zpětnou vazbu v interakci se zkušenými odborníky. Navíc se účastníci setkávají a navazují vztahy umožňující jejich komunikaci a případnou spolupráci do budoucna. Od semináře se očekává, že napomůže kariérnímu růstu a nabízí tak příjemnou a vstřícnou atmosféru, kde výměna zkušeností jde ruku v ruce s budováním pevných osobních vztahů mezi mladými specialisty v oblasti energetických materiálů.

 

Fotogalerie